Firmastiili ja reklaammaterjalide kujundus on vastutusrikas ülesanne iga ettevõtte jaoks. Millisena nähakse ja jäetakse meelde sinu ettevõte ning kuidas seda ära tuntakse – see on firma imago ja stiili küsimus. Stiili väljatöötamisel on äärmiselt oluline, et iga detail oleks oma kohal ja professionaalselt valmistatud ning et see vastaks firma väärtustele. Visiitkaardid, blanketid, uksesilt, veebileht ja palju muud – kõik need asjad peavad olema vormistatud ühtses stiilis.

Tooted, mis võivad esindada firma stiili, võib üldiselt jagada kaheks: firma igapäevases töös vajalikud esemed ning reklaamtooted. Esimesed nendest on kasutusel enamusel ettevõtetest - visiitkaardid, blanketid, ümbrikud, tööriided, tootepakendid, sõidukid jms. Need peaksid kandma endal ka firma sümboolikat ning veel parem oleks, kui nad oleks ka erilise kujundusega, mis eristab neid teistest . Sellisel moel saab ettevõte end pidevalt tutvustada ning samas näidata, et hoolib oma stiilist. Teine kategooria on reklaamtooted. Need on otseselt suunatud firma esitlemiseks. Selle kategooria alla kuuluvad näiteks kataloogid, reklaamkingitused klientidele ja äripartneritele jms.

Me aitame teil orienteeruda reklaamtoodete valikus ja loome unikaalse esemete kujunduse, mis üllatavad meeldivalt teie kliente ja partnereid.

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com