Agenda PRO « EelmineTagasi nimekirjaJärgmine »

November 2007

Versioon 1, Versioon 2

Agenda PRO on furnituuri ja ergonoomika toodete maaletooja Balti riikides. Oleme antud ettevõttega koostööd teinud juba mitmeid aastaid. 2007. aasta kevadest hakkas firma tegutsema uue brändi all ning see viis meievahelise koostöö uuele tasemele.

Pole liialdus öelda, et Agenda PRO on meie kuldklient. Selle all mõtleme mitte niivõrd töömahtu kui suhtumist sellesse, mida oleme koos teinud. Agenda PRO inimesed oskavad nõuda ja suunata, samas usaldavad meie kogemust, teadmisi ja oskusi ning on alati huvitatud meie arvamustest ning soovitustest.

Valmistatud veebilehel leiab informatsiooni ettevõttest ja selle poolt pakutavatest toodetest. Antud projekt oli meie jaoks ka üks esimesi, kus meilt telliti suures mahus veebilehe sisu täiendamist - nii saab ettevõtja keskenduda rohkem igapäevastele asjadele.

Veebileht on eesti, läti, leedu, vene ja inglise keeles.

Kliendi arvamus:

Ei muud kui ainult kiita - NMG näol on tegemist absoluutse leiuga selles valdkonnas. On tõeliselt meeldiv, kui nappidest sõnadest ja vaata, et silmadest lugemisega vormitakse koduleht, mis meeldib meie klientidele ja meile endile vist veelgi rohkem.

Algus oli vististi see kõige raskem. Kui tööülesanded said paika, sai lumepall veerema ja nüüd ei peata seda koostööd küll midagi. On hakkama saadud igasuguste meie soovikiiksudega kodulehel ja NMG poolt pakutud tõeliselt kihvte ideid, ning loomulikult need ka teostatud. Tuul tiibadesse ja meie jätkame mõnusat koostöö NMG-ga!

Agenda PRO Baltimaade tiim

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com