Agenda « EelmineTagasi nimekirjaJärgmine »

Juuli 2005

Logo

Agenda logo puhul on tegemist pikaajalise kliendi- ja meievahelise koostöö viljaga, kus projekt arenes järg-järgult selle faasini, kui nii klient kui ka meie olime tulemusega rahul.

Kuna mööblidetailide hulgimüük on väga spetsiifiline ala, aga samas laiemale ringile mittemidagi ütlev ja raskesti visualiseeritav, siis panime rohkem rõhku firma nimetusele ja selle sümboliseerimisele.

Firmanimi “Agenda” võiks vihjata sellele, et kui te tegutsete antud alal, siis võite kohe lisada selle firma oma agendasse, kuna varem või hiljem saate te aru, kui usaldusväärne ja asjalik partner on Agenda.

Täht “a” ei sümboliseeri mitte ainult sõna “agenda”, vaid ka loob koos selle ümber oleva ringiga koostööd sümboliseeriva elemendi. Punane värv viitab Agenda kirele oma töö vastu ning must annab aimu asjalikkusest, konkreetsusest ja kahe jalaga maal olemisest.

Maskott

T.S. Eliot ütles kunagi: “Ka huumori abil saab öelda tõsiseid asju” (Humor is also a way of saying something serious.). See ongi Agenda maskoti arendamise idee: öelda tõsiseid asju rõõmsalt ja läbi huumori.

Meie meelest on kameeleon üks huvitavamaid ja omapärasemaid loomi maailmas. Need peaaegu 360 kraadi ulatuses liikuvad punnis silmad, uskumatult väle ja kõikjale ulatuv keel ja lõpuks võime muuta oma kehavärvi – kas pole tore loom?

Just needsamad kameeleoni omadused teevad temast suurepärase maskoti Agenda jaoks. Nii nagu kameeleon näeb igale poole, nii ka Agenda üritab alati vaadata asju laias perspektiivis ja on ettenägelik. Sarnaselt kameeleoni keelega, suudab ka Agenda ulatuda oma tegemistes nii kaugele kui vajalik, et tuua oma klientidele ja partneritele parimad lahendused. Kameeleon ei kuku juba naljalt puu otsast ja ka Agenda on kahe jalaga maal, kindlameelne ja konkreetne. Ja kõige huvitavam kameeleoni omadus – värvimuutmine – räägib sellest, et Agenda käib ajaga kaasas ja kohaneb suurepäraselt teda ümbritsevaga ning annab selgelt märku uutest võimalustest.

Agenda maskott on mõeldud kasutamiseks digitaalses meedias ja firma kingitustel.

Äridžungel

Messidel kasutatavatel reklaamfotodel kujutasime "äridžungli" teemat, mis hiljem kandus üle ka teistele reklaammaterjalidele.

Äridžungli idee sai alguse Agenda maskotist. Kameeleon vajab ka vastavat keskkonda ja äridžungel on selleks parim. Agenda liaanid jõuavad selles džunglis igale poole. Kulub vaid veidi aega :)

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com