Mariland « EelmineTagasi nimekirjaJärgmine »

www.mariland.ee
Aprill 2010

Mariland on tõlkebüroo. Kõikidest teistest Eesti tõlkebüroodest eristab seda omapärane asukoht - Vastseliina vallas, Võrumaal, kiviviske kaugusel piiskopilinnast. Just see asukoht sai määravaks ka Marilandi veebilehe ja logo loomisel. Märksõnadeks valisime keskaegne, elitaarne, traditsiooniline, looduslähedane, soliidne. Nende sõnade põhjal tekkis idee luua Marilandi veebilehele keeletarga karakter. Vana ja kogenud kirjamees, kes teeb ennastsalgavalt tööd oma maakodus.

Valminud visand sobis kliendile:

Visand on väga hea. Pildi peal olev kass sobib väga hästi, kuna meil on kodus ka üks hallikarvaline kõuts, kellel "Suss" nimeks.

Kui Suss on halli värvi, siis otsustasime, et ka keeletarga kass on hall.

Lisaks tavapärasele sisule leiab Marilandi veebilehel hinnakalkulaatori, mis teeb tõlke hinnapakkumise vastavalt teksti pikkusele.

Veebileht on eesti, inglise, vene, soome ja rootsi keeles.

Täname Marilandi juhti Ando Plaadot, kes usaldas meid kõiges ja toetas kõiki meiepoolseid algatusi.

Kliendi arvamus:

Juba pikemat aega sai mõeldud, et firma vajab uut kodulehte. Mõtteis mõlkus midagi unikaalset, midagi löövat, midagi sellist mida teistel ei oleks (eriti just tõlkefirmadel) ja koos nende mõtetega sai pöördutud New Media Guru poole. Koostöös Tarieli Koppeliga sai seda ideed veelgi arendatud ja lihvitud ja lõpptulemus räägib iseenda eest. Ei liialda kui ütlen, et lõpptulemus isegi ületas meie kõikide ootused. Tänan väga New Media Gurut meeldiva koostöö eest!

Ando Plaado, tegevjuht

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com