Tartu loomade varjupaik « EelmineTagasi nimekirjaJärgmine »

www.loomadevarjupaik.eu
Juuni 2010

Tartu loomade varjupaik on organisatsioon, mis on päästnud sadade loomade elu. Selleks, et jätkata seda tegevust, oli vaja uuendada veebilehte, mille vahendusel inimesed saavad informatsiooni varjupaigast ja seal elavatest loomadest.

Nüüd on võimalik varjupaiga töötajatel mugavalt lisada detailseid andmeid uute loomade kohta, mis on abiks uue väiksema sõbra valikul. Lisaks saab infot selle kohta, kui palju loomi täpselt hetkel varjupaigas on, saab vaadata uue kodu leidnud loomade fotosid ning suhelda vastavatel teemadel foorumis. Veebilehe kujunduses kasutasime tausta loomisel loomade fotosid, kes on Tartu loomade varjupaigas olnud.

Veebileht on eesti, vene ja inglise keeles.

Ahjaa, peaaegu oleks meelest läinud:

Peagi peale veebilehe valmimist võttis meie disainer Artur endale Tartu loomade varjupaigast kassi, kes sai nimeks Džuljetta.

Kliendi arvamus:

Tartu Koduta Loomade Varjupaik vajas veidi isepidist kodulehte. New Media Guru näol leidsime paindliku ja heade ideedega koostööpartneri, sest just partnerlus aitas meid kodulehe toimivaks saamisel suuresti edasi. Suurepärane sisuhaldussüsteem on meie igapäevatööd tublisti kergendanud. Julgeme soovitada!

Kirke Roosaar, projektijuht

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com