Dievole « EelmineTagasi nimekirjaJärgmine »

www.vino.ee
Juuli 2010

Dievole pakub kõrgekvaliteetset veini, grappat ja oliiviõli. Ettevõtte deviis on "Elu on liiga lühike selleks, et juua halba veini" ja see võtab hästi kokku Dievole mõtteviisi.

Algne kliendi soov oli saada lihtne kujundus.

See variant osutus siiski liiga lihtsaks. Klient soovis säilitada puhtuse ja lihtsuse, kuid soovis lisada siiski midagi huvitavat, mis annaks edasi õige meeleolu.

Paraku ei sobinud ka see variant. Üritasime säilitada kliendile meeldinud elemendid ning liikuda edasi järgmise variandi juurde.

Ka see polnud veel päris see, kuid me olime lähedal :) Veiniklaasist valasime veini vähemaks, lisasime Dievole värve (must ja kuldne) ning lõpptulemusega jäid rahule nii klient, kui ka meie.

Dievole koduleht sisaldab infot ettevõtte veinide, grappa ja oliiviõli kohta ning annab lühikese ülevaate ka firma ajaloost.

Veebileht on eesti keeles.

Kliendi arvamus:

Kui olime valiku ees, milline peaks välja nägema üks veinide koduleht, siis ei tekkinud hetkekski kahtlust ja pöördutud sai vana hea partneri NMG poole. Eksemplare, millest valida, tegime kolm ja ülesse sai meie arust ilusaim :) Töö sektsioonides, nagu ikka, käis kiiresti ja korralikult ja kindlasti suured tänud abi eest New Media Gurule tootekaartide tõlkimisel ja oma aja panustamise eest, otsides tõlkeid veinispetsiifilistele sõnadele. Meile meeldib!

Margo Kõrgesaar, müügijuht

© New Media Guru OÜ

New Media Guru OÜ
Tallinn, Eesti

Telefon: 515 ___2117; 669 9951
Skype: tarielikoppel
info@newmediaguru.com