Veebilehed ja veebipõhised süsteemid

Veebilehtede valmistamine on meie põhitegevusala. Veebileht (heal lapsel mitu nime: veebileht, koduleht, kodulehekülg, veebisait) võib olla lihtne vaid paarist leheküljest koosnev miniveeb, kui ka mahuka andmebaasiga portaal või süsteem andmete digitaalseks sisestamiseks ja töötlemiseks.

Reeglina teeme kogu töö algusest lõpuni ise ära, seega väldime olukordi, kus kliendil on juba olemas kujundus või tehniline lahendus, mis vajab täiustamist.

Meie poolt loodud veebilehtede seast leiad ka standardseid lahendusi, kuid meie lemmiktöödeks on erilise kujunduse või uudse ning keeruka tehnilise teostusega projektid. Nendes saame väljendada oma loovust ja tehnilist osavust ning pakkuda kliendile midagi sellist, mis on konkurentidest ühe sammuvõrra ees.

Veebilehe tegemine saab alguse plaanist, milles on kirjas süsteemi funktsionaalsus, projekti detailid ning teostamise tingimused. Järgmise sammuna valmib kujundus ning seejärel valmib tehniline osa. Keskmiselt võtab ühe veebilehe tegemine vähemalt kuu aega. See aeg kulub detailide kooskõlastamise ja projekti osade kinnitamise, kujundamise, programmeerimise, testimise ja projekti üleandmise peale.

Veebilehtede loomisel kasutame sisuhaldustarkvara GuruCMS. Tegemist on programmiga, mille oleme loonud spetsiaalselt veebilehtede juhtimiseks. GuruCMS pakub laialdasi võimalusi veebilehe haldamiseks ja selle sisuga täitmiseks. Antud süsteem koosneb moodulitest ja seetõttu võimaldab teil tulevikus vajaduse korral laiendada veebilehe funktsionaalsust ja võtta kasutusele uusi lahendusi.

Me aitame viia ellu sinu ideed ja vastutame teostuse kvaliteedi eest. Sa jääd rahule!